catering Praszka

      Catering      

Idąc z duchem czasu i wzrastającymi potrzebami rynku, poszerzyliśmy naszą działalność o serwis cateringowy na różnego rodzaju okazje. Organizujemy catering w pomieszczeniach zamkniętych jak i w plenerach. Serwujemy i dostarczamy kanapki dekorowane,wzbogacone o nasze ciasta i ciasteczka,kolorowe babeczki i tartaletki oraz desery. Dzięki niezbędnemu wyposażeniu w sprzęt oraz zespół wykwalifikowanych pracowników zapewniamy profesjonalną obsługę festynów, bankietów, konferencji, wydarzeń kulturalnych, eventów i prezentacji. Przygotowujemy posiłki wg zamówienia oraz zapewniamy pełną obsługę kelnerską. Dzięki dbałości o jakość oraz estetykę serwowane przez nas dania zadowolą podniebienia najwytrawniejszych smakoszy.Dbamy o coraz wyższy poziom naszych usług w tej dziedzinie oraz o indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza oferta obejmuje również słodki catering.Dostarczamy słodkości pod wskazany adres jak i przygotowujemy słodkie stoły, które są idealnym urozmaiceniem każdej uroczystości.Fantazyjne torty, aromatyczne ciasta i ciasteczka a także kolorowe babeczki i desery będą wyjątkowym akcentem przyjęcia, eventu, prezentacji i wiele innych
Wspólnie stworzymy magiczną uroczystość o jakiej zawsze marzyliście…

 

Nowość! Kanapki szkolne

ŚWIETNY POMYSŁ NA PYSZNE I ZDROWE ŚNIADANIE I NIE TYLKO!

Catering Praszka

Przygotowujemy i dostarczamy również kanapki szkolne do szkół, firm i instytucji. Nasze atuty to chrupiące i aromatyczne pieczywo, wyłącznie z własnej piekarni oraz świeże produkty dostarczane każdego dnia rano. Różnorodne kanapkowe menu, dostosowane do wymagań klientów a także możliwość doboru składników sprawiają że nasze kanapki to smaczny i zdrowy posiłek o każdej porze dnia.

W ofercie kanapki duże i małe serwowane na bułkach pszennych, czosnkowych, orkiszowych oraz grahamkach z ziarnami pakowane w estetyczne papierowe torebki.

Dowóz na terenie Praszki-GRATIS!

tel. 795 177 016

tel. 784 593 724

 

Oferujemy również usługę wypożyczania sprzętu i wyposażenia (stoły, ławki, parasole, namioty, dystrybutory piwa itp.)a także transportu samochodami dostawczymi.
 

Catering Praszka
Realizacje w lokalach zamkniętych

Catering Praszka
Realizacje w plenerze

 

Kontakt:

Prezes zarządu – 34 359 10 16

Sekretariat – 34 359 10 61

pn.-pt. 7.00-15.00